Сьогодні відбулась чергова нарада керівництва з працівниками Попівської сільської ради, у ході якої окреслено низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади.

Зокрема, обговорені питання щодо реалізації плану роботи на березень 2021 року, акцентовано увагу на дотриманні карантинних вимог, проведенні заходів з відзначення 207-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка та святкування Міжнародного дня прав жінок і миру тощо.

Сплановано виїзди-рейди відділу – Служба у справах дітей.

Націлено на вчасну та якісну підготовку проєктів документів до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради.

Особлива увага зверталась на роботу, введеного в дію з 1 березня, програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», згідно якого всі документи приймаються посадовими особами виконавчого органу або ЦНАП виключно з формуванням електронної справи.
Нарада Попівська сільська рада