Керуючись Законом України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII (редакція станом на 01.01.2021) відповідно до рішення четвертої сесії Попівської сільської ради восьмого скликання від 5 січня 2021 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області», наказів відділу освіти Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області від 29.01.2021 № 18-ОД «Про оголошення конкурсу на заняття вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області» та від 22.02.2021 № 33-ОД «Про внесення змін до наказу відділу освіти Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області від 29.01.2021 № 18-ОД "Про оголошення конкурсу на заняття вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області" 1 БЕРЕЗНЯ 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Соснівського освітнього комплексу "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги Попівської сільської ради.

За результатами конкурсного відбору (перевірки знання нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, професійних компетентностей та вирішення ситуативного завдання, а також презентації програми перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти) переможцем вищезазначеного конкурсу визнано ЛИСЯНСЬКУ Наталію Павлівну.

Бажаємо їй успіхів, натхнення та наполегливості у роботі.