Як розповіла головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради Лариса КОВТУН вакцинація в Україні розпочалась 24 лютого та відбуватиметься згідно з «дорожньою картою вакцинації» у пֹ’ять етапів:

1-й етап – вакцинуватимуть медиків, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканців закладів для літніх людей, військовослужбовців на фронті;

2-й етап – решту медичних працівників, людей віком 80+ та соціальних працівників;

3-й етап – людей віком 65-79 років, працівників критично важливих структур державної безпеки, працівників сфери освіти;

4-й етап – людей віком 60-64 роки, людей з хронічними захворюваннями, людей, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі;

5-й етап – решту дорослого населення України.

- З 1 березня усі бажаючі можуть записатися на вакцинацію від коронавірусу через додаток «Дія», портал «Дія» та через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я або безпосередньо через сімейних лікарів, - зазначила Лариса Миколаївна.

Коли настане відповідний етап, громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту.

Нагадуємо, що усі щеплення від коронавірусу є виключно добровільними та безоплатними.

З відповідальністю поставтеся до свого здоров'я та здоров'я оточуючих!