Учора відбулась перша гра в рамках другого етапу Вищої ліги зимового чемпіонату Асоціації футзалу Сумщини між командами «Громада» (Попівська сільська рада) та «Спартак» (м.Суми).

Як повідомив провідний фахівець із спортивної роботи КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" Попівської сільської ради, тренер команди Олег БЛАЖКО гра була непростою, було багато цікавих та напружених моментів, але команда «Громада» вже не раз перемагала найсильніших, і цього разу залишилась на лідерських позиціях. З рахунком 4:1 переконлива перемога у нашої команди.

Відзначилися забитими голами: граючий тренер команди Едуард ОЖОГ, гравці - Олексій БАБЕНКО та Ігор ТЕРЕХОВ. Був неперевершеним воротар команди Роман СКОТНІКОВ.

Ураховуючи сімнадцять очок, набраних на першому етапі чемпіонату, цієї перемоги «Громаді» виявилося достатньо для того, щоб очолити турнірну таблицю другого за рангом дивізіону Асоціації футзалу Сумщини.

Вітаємо наших гравців і бажаємо їм нових успіхів та перемог!