Доброю традицією у Попівській сільській раді є привітання зі святами жінок поважного віку, які обслуговуються у відділеннях  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Попівської сільської ради.

І свято весни, краси та жіночності не стало виключенням.

У відділенні територіального центру с.Соснівка відбувся тематичний захід «Жінка – надія! Жінка – мати! Жінка – весна!».

Аматорами Шаповалівського будинку культури – філії КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради була представлена яскрава концертна програма присвячена жінці-матері, жінці-берегині, жінці-коханій.

Цього весняного теплого дня вітали жительок с.Соснівка вокалісти Шаповалівського СБК-філії Петро Клименко, Олександр Фесенко та Віктор Гнойовий, які подарували всім присутнім незабутні враження та заряд щирої, теплої, душевної енергії.

Бурхливими оваціями були нагороджені учасники аматорського драматичного колективу «Калейдоскоп», які представили увазі глядачів уривок з твору М.Старицького «За двома зайцями» та гуморески у виконанні Олександра Фесенка.

Було сказано багато теплих слів, щирі побажання міцного здоров’я, гарного настрою та довгих років життя.

Для жінок поважного віку було влаштоване чаювання, з дотриманням усіх карантинних норм.

У Попівській громаді вітали жінок поважного віку