Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття як Жінка, Мати, Любов, Краса, Добро.
 
Напередодні цього чудового свята, Міжнародного дня прав жінок і миру, у закладах культури Попівської сільської ради розпочалась низка святкових заходів.
 
Першими представниць прекрасної статі вітали працівники культури Вирівського сільського клубу-філії КЗ «Центр культури і дозвілля».
 
Під час святкового концерту, який проходив з дотриманням усіх карантинних вимог, жительок села Вирівка з прийдешнім святом привітала заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, яка передала вітання від очільника громади Анатолія БОЯРЧУКА та побажала всім жінкам весни в душі, тепла і затишку в оселі, здоров’я та сонячного настрою, щастя і надійного чоловічого плеча.
 
Різнобарвною і цікавою була концертна програма.
 
Вокальними композиціями всіх жінок зі сцени вітали солісти - Каріна Бруяк, Катерина Саббатовська та Анатолій Макаров, дуети – Катерини Пухкал і Валентини Міщенко, Анни Макарової та Катерини Саббатовської, жіночий ансамбль «Вирівчанка», гурт «Мрія».
 
Учасники художньої самодіяльності підготували для глядачів театралізовані мініатюри.
 
Зворушила виконанням пісні «Сіла птаха» жінка, на долю якої випали нелегкі життєві випробування Тетяна Самоха, а найприємнішим подарунком для мам і бабусь, як завжди, були виступи-привітання дітей, особливо вразила всіх присутніх грою на скрипці Марія Прокопенко.