Щиро вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня!
 
Сучасна жінка – багатогранна і енергійна. У ній органічно переплелись мудрість берегині роду і яскраві ділові якості, щастя материнства і романтика творця.
 
Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.
Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.
 
Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги! Ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.
 
У цей святковий день сердечно бажаємо кожній із вас міцного здоров’я, родинного затишку та душевного тепла. Нехай вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких.
 
Весняного вам настрою і гарного святкування, адже щаслива жінка це – щаслива Україна.
 
З повагою
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус та старости сільської ради