Сьогодні минає 207 років від дня народження великого генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Віддати данину шани і поваги Великому Кобзарю, біля його пам’ятника у с.Шевченкове, зібралися Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, заступник сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, член виконавчого комітету Попівської сільської ради Микола ЗІНЧЕНКО, громадськість.

У своєму виступі Анатолій БОЯРЧУК наголосив, що жителі громади пишаються тим, що їхня славна земля освячена перебуванням на ній геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. Тут є його сліди, тут він слухав наших предків, передаючи їм і цілому краєві свою енергію і любов до України.

- Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію у майбутнє українського народу і подальше його процвітання, - зазначив Анатолій Васильович.

Присутні вшанували пам’ять великого Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

Попівський сільський голова вшанував Шевченка
158630492 285423682941584 2676919926349643255 n