До 207-ї річниці з дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка у фойє Шевченківського сільського клубу-філії оформлено книжкову виставку та представлено вишиті рушники ручної роботи жительки села Шевченкове Марії ВАЛЬКО.

Марія Миколаївна вишиває з юних років. На її рушниках – хліб і жито, сім’я, любов, щастя, весілля, квітуча Україна.

У кожну роботу пані Марія вкладає любов свого серця та тепло душі. Жінка залюблена в свою справу, стіжок за стіжком, хрестик за хрестиком, створює все нові шедеври.

А ще вона активна учасниця художньої самодіяльності. Співає у вокальному ансамблі «Чепурушки» та сольно.

Керівники району та відвідувачі виставки були приємно вражені колекцією робіт вишивальниці, які милують око, адже видно, що створює вона їх з теплом, любов’ю і добрими думками