Сьогодні відбулась робоча зустріч Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА і начальника управління фінансів та економіки Попівської сільської ради Надії КРИВЧЕНКО з начальником Конотопського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Сумській області Андрієм МАЙДАНЕВИЧЕМ, начальником відділу податків і зборів з фізичних осіб Людмилою ВОРОНОЮ і завідувачем сектору податків і зборів з юридичних осіб Оленою КУРІННОЮ.

Під час зустрічі були обговорені питання наповнення бюджету сільської територіальної громади за рахунок сплати місцевих податків і зборів (зокрема, земельного податку), проведення декларування доходів платників податків тощо.

Окреслені відповідні плани роботи в подальшій співпраці.