11 березня під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулась сьома сесія Попівської сільської ради восьмого скликання.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу та структурних підрозділів сільської ради всі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені.

На пленарному засіданні прийняті Програми розвитку освіти, інфекційного контролю та розвитку і підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», розвитку культури, туризму, фізичної культури і спорту в новій редакції тощо.

Внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку та зміни до бюджету Попівської територіальної громади на 2021 рік тощо.

Затверджено положення про порядок використання шкільних автобусів.

У ході сесії також розглянули земельні питання.