Напередодні Дня українського добровольця працівники Шевченківського сільського клубу-філії КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради на чолі зі старостою села Миколою СТУПАКОМ привітали воїна-добровольця, жителя с.Шевченкове Миколу ТКАЧЕНКА.

З початку бойових дій на сході України Микола Іванович пішов служити добровольцем в зону АТО. Служив у Дебальцево на передовій. Замість 30 днів, цілих 100, без ротації. Неодноразово доводилося поглянути смерті в очі. Захищав рідну землю, як справжній син неньки України та був нагороджений медалями учасника АТО і учасника бойових дій.

Нині Микола Іванович проживає у селі Шевченкове. Часто у снах бачить ті запеклі бої, які на жаль тривають і досі. Згадує про втрати побратимів, з якими стояв на посту.

Микола Іванович мужній, сильний воїн-доброволець, живий приклад для підростаючого покоління.

Староста села Шевченкове побажав йому міцного здоров'я, благополуччя у родині і мирного неба над головою.