Шановні жителі Попівської сільської ради!

15 березня вся світова спільнота традиційно відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів.

Право на споживання якісної продукції та послуг є одним із складових соціальних прав людини, таким же невід’ємним, як право на життя, на медичне обслуговування, свободу слова тощо.

Саме у цей день в 1962 році було проголошено основні права споживачів товарів та послуг: на безпеку, на інформацію, на вибір та на захист своєї думки. Вони залишаються актуальними й у наш час.

У 1983 році день 15 березня був закріплений у міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Бажаємо всім, хто бере безпосередню участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, усім, хто захищає права людини, особистості і споживача міцного здоров’я, добробуту та злагоди у родині, наснаги і сил у відстоюванні законних прав! А всім споживачам – якісних товарів і послуг, вдалих та якісних придбань!