На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про соціальні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 р. №526-р «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 р. № 95-ОД «Про затвердження Регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Сумській області на 2020-2026 роки» 16 - 17 березня працівники відділу – Служби у справах дітей Попівської сільської ради спільно з соціальним працівником провели виїзди в села Вирівка, Попівка та Великий Самбір.

Фахівці зробили оцінку умов проживання та потреб сімей, діти з яких перебувають в інтернатних закладах, з метою запобігання загрози їх здоров’ю та життю на час повернення в сім’ї на весняні канікули.