Участь у відкритті амбулаторії первинної медичної допомоги в с.Синівка взяв голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА

«Я задоволений результатом будівельних робіт, – зазначив Василь Хома, оглянувши амбулаторію. – Особливо сьогодні, коли така складна ситуація з COVID-19, відкриття такого медичного закладу є дуже важливим для людей. Жителі Сумщини, незалежно від місця їх проживання, мають знати, що вони вчасно отримають медичну допомогу».

За словами Василя Хоми, на будівництво амбулаторії в с. Синівка виділено понад 9 млн грн. Це кошти державного бюджету, передбачені в рамках програми «Велике будівництво» у співфінансуванні з бюджетом сільської ради.

«Усі кошти були витрачені досить ефективно. Зроблений гарний ремонт, закуплено сучасне обладнання. Тож у Синівській громаді сьогодні є всі умови, щоб надати вчасно і кваліфіковано медичну допомогу», – наголосив голова облдержадміністрації.