Будівництво та ремонт доріг місцевого значення будуть пріоритетним напрямком роботи для влади в 2021 році. Про це заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило ТИМОШЕНКО сказав на форумі «Управління місцевими дорогами»

«Цього року ми робимо більшу кількість доріг. І саме місцеві дороги, саме їх розвиток для нас є таким новим пріоритетом, адже люди у переважній кількості, звичайне населення, їздить саме місцевими дорогами. Як Укравтодор, так і Кабінет Міністрів, Офіс Президента хочуть зробити величезний фокус саме на місцеві дороги, на їх якість, на швидкість їх відновлення і на гарантії, звісно, щоб через рік ми не переробляли ці дороги», – зазначив Кирило Тимошенко.

Заступник голови Офісу Президента, координатор президентської програми «Велике будівництво» звернувся до місцевих керівників усіх областей із закликом залучати додаткове фінансування для ремонту і будівництва місцевих доріг для того, аби «пришвидшити темпи відновлення країни».

«Ми звертаємось до усіх вас з одним меседжем: не треба сидіти і чекати, поки до вас дійдуть гроші і робити стільки доріг, наскільки у вас є в бюджеті. Треба думати, так само, як ми з Укравтодором, з Кабміном придумуємо нові шляхи фінансування доріг, аби пришвидшити темпи відновлення країни. Це бачить кожна людина в кожному куточку», – сказав Тимошенко, звертаючись до представників областей, присутніх на форумі.

Він також зазначив, що як в минулому році, так і в цьому через коронавірус люди не зможуть подорожувати за кордон,як це було раніше. У пріоритеті будуть подорожі Україною, а значить дороги повинні бути якісними.

Нагадаємо, що в 2020 році Укравтодор оновив і ввів в експлуатацію понад 4000 км доріг державного значення, а місцева влада – близько 2500 км.

Раніше Кирило Тимошенко заявив, що влада України в 2021 році переходить на новий рівень реалізації проектів у співпраці з місцевою владою і мають на меті побудувати 4,5 тис. км доріг державного та 2 тис. км доріг місцевого значення.