Питання організації, підготовки і проведення фізкультурно-спортивної роботи у населених пунктах Попівської сільської ради обговорили під час зустрічі з представниками футбольних команд заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та фахівці КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Микола ГОРБЕНКО та Олег БЛАЖКО.

На сьогодні в Попівській громаді є всі умови для розвитку футболу. Облаштовані футбольні майданчики, діють футбольні команди, кращі з яких беруть участь у змаганнях різного рівня. Є молодь, яка захоплюється цим видом спорту.

Для того, щоб футбол і надалі розвивався, під час наради зупинилися на основних проблемних питаннях, що стоять на шляху організації заходів з відкритої першості по міні-футболу та досягнуто домовленості у питаннях розроблення положення, часу та місця проведення змагань.