Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем лісів!

Ліси називають легенями планети. Вони зачаровують своєю красою, мають неоціненне екологічне, соціальне та економічне значення, адже беруть участь у формуванні клімату, забезпечують киснем, переробляють шкідливі викиди, створюють здорове середовище для людей та забезпечують існування безлічі рослин і тварин, допомагають зберегти ландшафти, водні ресурси, родючість ґрунтів. Збереження цього багатства є покликанням лісівників!

Бажаємо всім лісівникам успіхів у справах, нехай улюблена робота завжди приносить задоволення. Нехай Господь вас береже від негараздів кожної миті.

Закликаємо всіх проявляти турботу і увагу до зелених насаджень, що, безсумнівно, є запорукою здорового майбутнього на нашій Землі.

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,