Департамент агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації повідомляє, що згідно зі статистичними даними, протягом січня-лютого 2021 року в усіх категоріях господарств Сумської області індекс сільськогосподарської продукції становив 95,9% до відповідного періоду 2020 року, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах області – 98,6%, господарствах населення – 94,8%.

За темпом виробництва валової продукції сільського господарства Сумщина посіла разом з Полтавською областю 8 місце серед регіонів України.

Станом на 1 березня серед регіонів України по сільськогосподарських підприємствах Сумщина по чисельності поголів’я великої рогатої худоби займала 6 місце, в тому числі по поголів’ю корів – 7 та валовому виробництву молока – 8 місце.