Зважаючи на складну епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19, що склалася на сьогодні, одним з засобів запобігання захворюванню є вакцинація.

Залишковими дозами вакцини щепився Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК. Він на власному прикладі показав, що вакцинація є необхідним заходом в умовах пандемії, а вакцина – безпечніша, ніж саме захворювання.

- Я щодня спілкуюся з десятками людей, тобто маю багато ризиків захворіти на коронавірус та інфікувати інших. Щоб не наражати на небезпеку себе та оточення, я вирішив вакцинуватися, - зазначив голова громади.

Після щеплення очільник громади перебував під наглядом лікарів близько 30 хвилин. Повторне профілактичне щеплення буде проведене через необхідний час, відповідно до медичних рекомендацій.