Вартість енергоресурсу залишиться на рівні 6,99 грн за кубометр. У перерахунку на енергоодиниці вона становитиме 0,6496 грн/кВт-год

Розрахунки були проведені на основі даних, отриманих від оператора ГРМ АТ «Сумигаз» про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 25 березня.

Як зазначають на сайті компанії, для усіх учасників ринку природного газу дуже важливо стабільно закінчити поточний опалювальний сезон. Однією із ключових запорук стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» закликає побутових споживачів сплачувати за газ сумлінно та вчасно.

На жаль, ситуація на європейських біржах залишається нестабільною – після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати. За прогнозами аналітиків, очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися.

Щоб застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» готує для них особливий продукт – річний контракт на газ з фіксованою ціною. Його запровадження очікується вже з 1 травня поточного року.

За матеріалами: https://sm.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/vartist-blakitnogo-paliva-dlja-naselennja-u-kvitni-41066