Метою проведення конкурсу є залучення громадськості громади до вирішення питань соціального захисту та виконання програм, які забезпечать ефективне розв’язання соціальних проблем ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, осіб, постраждалих внаслідок  аварії на ЧАЕС.

До участі у конкурсі допускаються проєкти програм, розроблені та подані громадськими організаціями, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку та подані до 06.04.2021 р.

У конкурсній документації зазначається:

- перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти;

- перелік конкурсної документації, умови, термін та адреса, за якою вона подається;

- граничний обсяг фінансування програм за рахунок бюджетних коштів;

- орієнтований перелік видів діяльності, які підтримуються організатором конкурсу;

- цільова аудиторія.