За інформацією Конотопського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» за останній тиждень зареєстровано 218 нових лабораторно підтверджених випадків захворювань на COVID – 19, що на 15% вище за попередній тиждень.

На жаль зареєстровано 7 летальних випадків, пов’язаних з ускладненнями, спричиненими захворюванням.

За інформацією завідувача інфекційним відділенням КНП КМР «Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова» Ірини ПАСТУШЕНКО на стаціонарному лікуванні перебуває 66 хворих з діагнозом COVID-19, із них: тяжких хворих – 4 чол., середнього ступеню тяжкості – 62 чол.

За інформацією КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" по Попівській сільській раді на сьогодні зареєстровано 34 хворих на коронавірус, на жаль додалось 2 летальні випадки.

Як бачимо, захворюваність на коронавірус зросла. Тому вкотре звертаємось до усіх жителів Попівської громади з проханням неухильно дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя.