У Попівській громаді тривають роботи з благоустрою.

Сьогодні до впорядкування прилеглої до адмінбудівлі території Попівської сільської ради долучились керівництво, працівники апарату та виконавчих органів сільської ради.

Злагоджено та дружно привели у належний стан територію. Зокрема, спільними зусиллями зібрано торішнє листя, обрізано гілки дерев, підготовлено територію для облаштування нових квітників та впорядковано старі тощо.
Зроблено гарну справу але попереду ще чимало роботи!

Закликаємо всіх жителів громади, колективи підприємств та організацій, підприємців долучитися до робіт з благоустрою та озеленення території громади, прибрати і причепурити свої прибудинкові та прилеглі території.

Пам’ятаймо, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!