Сьогодні, з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулася зустріч з жителями с.Гути Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА та старости сіл Кузьки, Раки, Гути, Жолдаки та Новоселівка Ігоря НОВІКОВА.

На цій зустрічі актуальними для жителів цього села були земельні питання. Зокрема, оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

На прохання жителів с.Гути, очільник громади провів необхідне правове роз’яснення з земельних питань та рекомендував присутнім на зібранні вирішувати всі питання згідно чинного законодавства.

Також, жителів вищезазначеного населеного пункту турбувало питання грейдерування доріг та забезпечення фельдшерського пункту с.Кузьки медичним працівником тощо.

Усі питання взято на особистий контроль голови сільської громади.