У звʼязку із напруженою епідеміологічною ситуацією заклади освіти Попівської сільської ради перейшли у формат дистанційного навчання.

У таких умовах, коли педагоги та учні не можуть бути поруч та працюють віддалено, взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу набуває особливої важливості. І хоча організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявляється зовсім не просто, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Попівської сільської ради достойно долають усі труднощі.

Тож ми впевнені, що з гідністю пройдемо випробування пандемією, збережемо здоров’я і психологічний комфорт усіх учасників освітнього процесу та повернемося до звичайного навчання!