З 06 по 08 квітня в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради на платформі «ZOOM» проходила онлайн-конференція для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Попівської, Бочечківської, Дубов’язівської громад на тему: «Ранній моніторинг особистості - запорука успішної готовності до школи».

З метою надання методичної допомоги вчителям, практичним психологам, вчителям-логопедам, вчителям-дефектологам закладів загальної середньої освіти фахівцями ІРЦ були висвітлені питання щодо діагностики мотивації готовності дитини до школи, мовленнєвої готовності до спілкування у дитячому колективі, фізичної готовності дитини до навчання у школі.

У виступах доповідачів були порушені питання співпраці вихователів та вчителів початкової ланки закладів загальної середньої освіти по наступності у роботі щодо раннього моніторингу особистості та готовності дітей до школи.