Сьогодні під головуванням заступника голови постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та питань реалізації державної регуляторної політики Сергія ЧЕРЕВКА відбулось чергове засідання вищезазначеної комісії.

Під час роботи депутати розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Попівської сільської ради, внесення змін до бюджету Попівської територіальної громади на 2021 рік, передачу міжбюджетного трансферту обласному бюджету Сумської області на 2021 рік, втрату чинності рішення Попівської сільської ради від 11.03.2021 «Про передачу міжбюджетного трансферту обласному бюджету області на 2021 рік» тощо.

З усіх питань прийняті відповідні рішення та рекомендовано винести їх на розгляд чергової сесії.