У населених пунктах Попівської сільської ради продовжуються заходи з упорядкування територій у рамках акції «За чисте довкілля».

Так, у с.Малий Самбір наводять лад біля футбольного поля зі штучним покриттям, облаштовують територію біля зупинки. Вчителі та технічний персонал Малосамбірської філії Соснівського ОК ім.А.Шульги допомогли у прибиранні дитячого майданчика.

У с.Присеймів’я працівники сільської ради та Чорноплатівського ССТ упорядковують територію уздовж дороги, приводять у належний стан прибудинкові території (прибирають торішнє листя, розчищають чагарники), безгосподарські подвір’я та територію біля культової споруди. Молодь села облаштувала власноруч майданчик для гри у волейбол (натягли сітку, встановили стіл і лавочку).

До акції також долучились працівники ТОВ АФ «Харчовик», прибравши прилеглу до підприємства територію.

У с.Кошари упорядкували територію Меморіалу Слави.

Як бачимо весняне тепло об’єднує людей у спільних задумах і починаннях. Відрадно, що мешканці нашої громади долучаються до таких акцій – адже їм не байдуже, в якому середовищі вони живуть. Чисте довкілля, затишок і охайність – це запорука успішної громади.