Сьогодні, з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулась чергова нарада з актуальних питань керівництва Попівської громади зі старостами населених пунктів.

Заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Андрій ТОМКО поінформував, що на території відповідальності Конотопського ОМТЦК та СП розпочалось оповіщення та відбір резервістів з метою залучення їх до проходження навчальних зборів батальйону територіальної оборони та закцентував увагу на організації оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на території Попівської сільської ради.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяна МІЩЕНКО зосередила увагу на питаннях благоустрою та озеленення населених пунктів громади, що є актуальними на сьогодні. Подякувала за проведену роботу та закликала не залишатись осторонь та долучатись до робіт з упорядкування територій.

Старости отримали необхідну інформацію, були надані відповіді і роз’яснення на запитання, що виникли під час наради.