Сьогодні відбувся заключний тур відкритої першості з міні-футболу Попівської сільської ради, у якому визначилися переможці і призери.

За інформацією провідного спеціаліста зі спортивної роботи КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Миколи ГОРБЕНКА, на футбольному полі зі штучним покриттям у с.Малий Самбір, з дотриманням усіх карантинних вимог, зустрілись 6 команд.

За першість змагались: Малий Самбір – Бочечки, Слобода – Карабутове, Буринь – Малий Самбір, Підлипне – Карабутове.

За підсумками ігор переможцем стала команда з с.Підлипне, друге місце зайняла команда з с.Слобода, третє місце у Малого Самбора.

Присутня на спортивних баталіях заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО привітала команди, вручила переможцям Кубок, призерам – грамоти і подяки всім іншим учасникам та побажала гравцям невичерпної енергії, бадьорості духу та подальших успіхів.

Слід відзначити, що малосамбірська земля зустріла гостей дуже гостинно.

Незважаючи на непросту погоду для учасників змагань були створені хороші умови для проведення ігор, наведено благоустрій у селі тощо. На завершення всіх пригостили смачним кулішем.