Відповідально підійшли до акції «За чисте довкілля» у с.Малий Самбір. За ініціативи депутата сільської ради В.Фільова у центрі села встановлено знак «Я люблю Малий Самбір». Працівники ПП АФ «Обрій МС», сільської ради, будинку культури, бібліотеки, закладу освіти використовуючи техніку місцевого господарства навели лад у центрі села, прибрали прилеглу територію до музею, культової споруди тощо.

У с.Великий Самбір активну участь в упорядкуванні територій взяли працівники сільської ради, будинку культури, закладу загальної середньої освіти, Центру надання соціальних послуг, магазину ПП «Дейнека», ФГ «Радько» та небайдужі жителі села – І. Кравець, В.Горкуша, Т.Скиба, М.Дмитренко.

Спільними зусиллями розчистили та здискували чагарники у центрі села, вирубали поросль біля поштового відділення, безгосподарських будівель, упорядкували територію парку, прибрали територію біля зупинки, магазинів, облаштували квітники, вивезли сміття тощо. Було залучено техніку ФГ «Радько», М.Шевченко та власний транспорт місцевого жителя В.Півня.

До наведення благоустрою у селах Кошари та Шевченкове долучились працівники сільських рад, будинків культури, закладів загальної середньої освіти, медицини та Центру надання соціальних послуг.

Працівники магазину ТОВ АФ «Харчовик» прибрали прилеглу територію від сміття і торішнього листя в с.Чорноплатове.

Молодь села Вирівка упорядкували територію біля моста, через річку Куколка та прибережну смугу. Техніку надало ДП «Вирівське».

До відзначення 365-ї річниці від дня заснування села Озаричі працівники сільської ради с.Чорноплатове, будинку культури, бібліотеки, закладу освіти та соціальні працівники розпочали прибирання території, де будуть проходити урочисті заходи. Значну допомогу власним транспортом надав житель села Нове М.Петровський.