Сьогодні під головуванням заступника Попівського сільського голови Тетяни ШЕРУДИЛО відділом – Служба у справах дітей проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Попівської сільської ради.
 
У ході засідання було розглянуто 9 питань щодо захисту та реалізації прав дітей, із них: 4 питання щодо захисту та реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх, 5 – спірних питань, які потребували колегіального вирішення.
 
За результатами ухвалених рішень дозволено вчинити 4 правочини за участю дітей, таких як: договору дарування, договору на оформлення та отримання дитиною у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, та укладення вищезазначених договорів у випадках наявності факту зареєстрованого місця проживання дітей в квартирах, будинках, приміщеннях.
 
Серед немайнових питань - доцільність підготовки та подання до суду позову та висновку про позбавлення батьківських прав, стан виконання батьками своїх батьківських обов’язків, визначення місця проживання дитини, організація та завершення соціального супроводу родин.
 
Усі рішення приймалися відповідно до чинного законодавства України, детально вивчалися житлово-побутові умови проживання сімей та інформація, яку надав КЗ «Центр надання соціальних послуг» Попівської сільської ради тощо.