З метою ефективного та оперативного прийняття управлінських рішень сьогодні відбулась онлайн-нарада керівництва Попівської сільської ради зі старостами населених пунктів.

Під час засідання розглянуто питання щодо своєчасного прибуття призовників весняного призову 2021 року до призовної дільниці Конотопського військового комісаріату; закцентовано увагу на питаннях проведення робіт з благоустрою у населених пунктах громади, надані рекомендації з дотримання правил документообігу. Також обговорені питання щодо належного вшанування чорнобильців та учасників Другої світової війни.

Старости отримали необхідну інформацію від керівництва громади, також їм були надані відповіді і роз’яснення на запитання, що виникли у ході наради.