За ініціативи відділу – Служби у справах дітей спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг», сьогодні проведено профілактичний рейд в населених пунктах громади для з’ясування сумлінності виконання батьками своїх обов’язків з утримання, виховання та навчання дітей, а також умови проживання дітей, які перебувають на обліку Служби як такі, що опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які виховуються у сім’ях, що потрапили в поле зору Служби Попівської сільської ради.

Під час рейду відвідано 6 родин, де виховується 12 дітей.

Члени рейдової групи з дітьми та їх батьками провели профілактично-роз’яснювальні бесіди про належне виконання батьками своїх обов’язків щодо недопущення жорстокого поводження з неповнолітніми, недопущення дітьми пропусків навчання без поважних причин, шкідливого впливу алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління на дитячий організм тощо.