У переддень 9 Травня кожен з нас вважає своїм обов’язком долучитись до наведення ладу біля пам’яних місць, що залишились нам на згадку про Другу світову війну. Не стали осторонь від цього й працівники апарату та виконавчих органів Попівської громади, які сьогодні спільно зі старостою Ігорем НОВІКОВИМ та працівниками культури упорядкували пам’ятні місця у селах Кузьки та Жолдаки.

Зокрема, було наведено лад на Меморіалі Слави в с.Кузьки та біля пам’ятного знаку початку визволення Конотопського району від нацистських загарбників у с.Жолдаки, ліквідовано стихійні сміттєзвалища, прибрано торішнє листя, пофарбовано огорожі та побілено бордюри тощо.

Дбаючи про минуле, не забули і про майбутнє, пофарбувавши цього дня дитячі майданчики в цих населених пунктах.

Звертаємось до всіх, хто буде відпочивати у вищезазначених селах, з проханням проявляти турботу про довкілля та поважати працю інших і не забруднювати територію.