Депутати Попівської сільської ради, директори навчальних закладів села Попівка - Ірина ЗАБІЯКА та Ніна САВЕЛА і села Вирівка - Надія ПАЛЬЧУН разом з колективами проявили ініціативу та взяли активну участь у впорядкуванні територій населених пунктів, зокрема – зупинок громадського транспорту, що є візитівками сіл, та прибиранні прилеглих до них територій.

Відтепер вони мають оновлений, естетично привабливий і яскравий вигляд, що привертає особливу увагу, і людям надзвичайно приємно проводити час в очікуванні громадського транспорту.

Є надія, що жителі населених пунктів поважатимуть працю своїх односельців й підтримуватимуть на зупинках порядок та упорядкують свої прибудинкові території до Великодніх свят.