Обласна служба зайнятості не стоїть осторонь інновацій діджиталізації життєвого простору сучасної людини. З 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному застосунку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості.

Під час реєстрації на рівні з паперовими документами клієнти можуть використовувати їх електронні аналоги. На сьогодні вже реалізовано можливість пред’являти електронний варіант ID-паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира ПІДЛІСНОГО, наступним кроком буде приєднання таких цифрових документів, як довідка внутрішньо переміщеної особи, свідоцтво про народження дитини та посвідчення водія.

Щоб скористатися можливістю використання цифрових документів під час відвідування служби зайнятості, достатньо повідомити про це фахівця центру.

Більше за посиланням: https://diia.gov.ua/.../yak-koristuvatisya-cifrovimi...