Підведено підсумки конкурсу відеороликів «Мужність і біль Чорнобиля», що проведений за ініціативи відділу освіти Попівської сільської ради у рамках заходів, пов'язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до кількості вподобань на сторінках закладів освіти у мережі Facebook переможцем визнано авторський колектив Ангеліни Пономаренко та Катерини Заєць, учениць Соснівського ОК (129 реагувань), на другому місці – Каріна Волкова, учениця Попівського ЗЗСО І – ІІ ступенів (74 реагування), третю позицію зайняла авторська робота Лілії Пронь, учениці Великосамбірського ЗЗСО (67 реагувань).

Учасникам конкурсу вдалося привернути увагу до масштабів трагедії Чорнобиля та висвітлити одну з трагічних сторінок нашої держави. Вдячні адміністраціям закладів освіти за збереження моральних і ціннісних пріоритетів серед підростаючого покоління.