Шановні жителі Попівської громади та гості!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

З великими сподіваннями  та надією зустрічаємо ми Великодні свята. Віримо у мир і єдність рідної землі, просимо сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу, Божої благодаті для кожної української родини. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи, палко віримо в силу любові й добра.

У час великих потрясінь, що випали на долю України та її народу, ця віра особливо необхідна кожному.

Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування.

У ці святкові Великодні дні щиро бажаємо радості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились наші домівки, а віра ніколи не полишала серця!

Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Анатолій БОЯРЧУК,

Попівський сільський голова,