14 грудня біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям в м.Конотоп відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Участь в заході взяли Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом зі своїм заступником Тетяною ШЕРУДИЛО, головою громадськості організації «Союз Чорнобиль України» Олександром ШУМИЦЬКИМ, представниками влади, ліквідаторами аварії на ЧАЕС, родичами загиблих героїв Чорнобиля, громадськістю.

Присутні вшанували загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та висловили вдячність героям, які ціною власного життя та здоров’я рятували всю країну від атомної катастрофи.

На знак безмежної вдячності та вічної пам’яті, в небо випустили голубів.

Церемонія вшанування завершилася покладанням квітів до Монументу учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Вшанування чорнобильців