ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах із 1999 року прославляється вшануванням Матері. Давайте ж привітаємо ту, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і ласку, просить для нас щасливої долі у щирих молитвах.

Мати – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що так є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати. Давайте ж цього дня вклонимося низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав нашим Матерям міцне здоров’я і многії літа.

ЛЮБІ НАШІ МАТУСІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені.
Нехай здоровими і щасливими зростають ваші діти: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті, котрі самі пізнали щастя батьківства і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння.

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,