Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Від наполегливої та самовідданої роботи всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості.

Авторитет судової гілки влади багато в чому залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом. Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро та любов.

Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди!

Анатолій БОЯРЧУК,

Попівський сільський голова та депутатський корпус сільської ради