Сьогодні під головуванням голови постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, екології, будівництва, архітектури і благоустрою Миколи КЛІНУШИНА відбулось спільне засідання постійних комісій Попівської сільської ради.

Під час роботи було розглянуто всі питання порядку денного. Серед них затвердження технічної документації, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, питання житлово-комунального господарства та інші.

Депутатами ґрунтовно проаналізовано всі проекти рішень та погоджено їх для внесення на розгляд десятої сесії Попівської сільської ради. Прийняті відповідні рішення.