Є у світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови, це слово – МАТИ. Сотні матерів звичайних українських хлопців сьогодні обֹ’єднані спільною бідою і гордістю за своїх синів.
 
У рамках відзначення Дня матері в знак пошани та поваги Попівська сільська рада на чолі з сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ вшанували матерів – Антоніну Олексіївну ГЕРГЕЛЬ та Лідію Яківну ПАРФЕНЕНКО, сини яких віддали своє життя відстоюючи незалежність та територіальну цілісність нашої країни та вручили їм відзнаки «Орден матері бійця АТО».
 
Олексій ГЕРГЕЛЬ був матросом 1-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї бригади. Спочатку служив у Миколаєві, а потім у складі батальйону охороняв Маріуполь. Блокпост, де знаходився Олексій з товаришами було раптово обстріляно, Олексій отримав важке поранення у голову. На жаль врятувати хлопця не вдалося, 25 жовтня 2015 року він помер. Через два місяці після смерті у Олексія народився син Захар – продовження життя нашого Героя.
 
Віталій ПАРФЕНЕНКО служив спочатку в м.Краматорськ, а потім у с.Пєски, де був стрілком 95-ї аеромобільної бригади. 6 листопада 2014 року в базовому таборі поблизу м.Слов’янськ Донецької області Віталія не стало.
Знак народної пошани – відзнака «Орден матері бійця АТО» - це загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою становлення поваги суспільства до матерів бійців АТО.
 
Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК подякував матерям за їхню відданість, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю, материнську любов і неоціненний внесок у виховання захисників незалежної України.
Вручивши нагороди та квіти Анатолій Васильович поспілкувався з матерями бійців та взяв до уваги всі зауваження та пропозиції щодо подальшої підтримки родин загиблих військовослужбовців.
 
Після завершення заходу рідні загиблих Героїв поклали живі квіти до їх могил.
 
Дорогі матері, висловлюємо вам велику шану і подяку за ваших синів, які захищали і продовжують захищати Україну від ворога!