Сьогодні під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулась десята сесія Попівської сільської ради восьмого скликання.

На пленарному засіданні затверджено низку важливих Програм, зокрема - розвитку культури, туризму, фізичної культури і спорту; освіти; соціального захисту; малого та середнього підприємництва; поводження з твердими побутовими відходами тощо.

Рішенням депутатів внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Попівської сільської ради на 2021 рік, бюджету сільської територіальної громади.

Затверджено структуру, граничну чисельність працівників та мережу закладів освіти і структурних підрозділів відділу освіти Попівської сільської ради на 2021 рік.

Також прийнято низку рішень, що стосуються земельних, серед них - затвердження технічної документації, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою тощо та медичних питань.