Наслідки пандемії коронавірусу завдали болючого удару нашому суспільству.

Постраждали і люди, і економіка держави та області.

Тому особлива подяка тим представникам бізнесу, які активно долучилися до боротьби з пандемією.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА познайомився та особисто подякував засновнику благодійного Фонду «Технологія» генеральному директору ТОВ «Гуала Кложерс Україна» Володимиру ЗАЙЦЮ.

Група компаній «Технологія» виступила з ініціативою створення Фонду в березні минулого року. Весь рік соціально активний бізнес Сумщини допомагав медикам долати виклики важкої хвороби.

Тест-системи, захисні комбінезони, медикаменти, кисневі концентратори, обладнання киснепроводів для лікарень. Важко перерахувати весь обсяг допомоги.

Однією з головних потреб для хворих та медиків виявився медичний кисень.

Сумщина завжди була і залишається областю, де є запас ліжок з киснем. І в цьому неабияка заслуга саме цієї людини – Володимира ЗАЙЦЯ.

Василь ХОМА та Володимир ЗАЄЦЬ побували на майданчику, де встановлено кріогенне обладнання та кисневі рампи для киснепроводу. Розташована киснева станція на території Сумської обласної клінічної лікарні по вулиці Ковпака, 18.

Станція будувалася за кошти БФ «Технологія». Вартість робіт – 1,5 млн гривень.

Кисень – це врятовані життя. Тому допомога благодійників є неоціненною.