Під час щотижневої наради керівництва Попівської сільської ради з працівниками виконавчих органів та апарату проаналізовано плани роботи відділів, управління, комунальних закладів сільської ради за попередній тиждень та сплановані заходи на поточний робочий тиждень.

Зокрема, закцентовано увагу на підготовці до свята «Найкраще спортивне село Попівської сільської ради», відвідуванні дітей сиріт та тих родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, підготовці до приїзду медичної бригади обласної лікарні для огляду жителів сільської ради тощо.

Також на нараді обговорено успішне завершення 2020-2021 навчального року, організацію та проведення ЗНО у 2021 році та підготовку до нового навчального року.

По закінченню обговорення присутнім надано низку доручень.