Відповідно до прийнятого Плану продовжуються навчальні збори підрозділу територіальної оборони.

Заняття проводяться на території Попівської сільської ради, а тому сьогодні очільник Попівської громади Анатолій БОЯРЧУК спільно з головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ, іншими головами територіальних громад Конотопського району побували на місці їх проведення та пересвідчились у належних умовах перебування й навчання особового складу.

Анатолій Васильович привітав патріотів нашої держави зі святом – Днем резервіста, подякував за готовність завжди стати на захист України, любов до рідного краю, побажав кожному резервісту вдало пройти навчання та повернутись до цивільної життєдіяльності та наголосив, що голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА впевнений, що ці навчання допоможуть удосконалити військові навички, продемонструвати не лише мужність і витривалість, а й військову згуртованість, єдність і готовність захищати свою країну.

Очільник сільської ради відзначив належний рівень проведення навчань, хорошу дисципліну та задовільні побутові умови, а також обговорив нагальні питання з військовим командуванням.