Сьогодні в Україні відзначається День вишиванки. У цей день ми не просто вдягаємо вишиванку та йдемо в ній на роботу чи навчання, прогулянку або урочисті заходи. Ми – українці – об’єднуємося та доторкаємося до свого національного коду. Формуємо свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Попівська сільська рада долучилася до святкування Дня вишиванки, взявши участь в інтернет-флешмобі #Сумщина_у_вишиванці, ініційованому Сумська Обласна Державна Адміністрація.

Різнобарв’ям українських вишиванок розпочали сьогодні свій робочий день працівники апарату та виконавчих органів громади.

Комунальним закладом «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook презентовано фотоколаж «Моя вишивана спадщина».

Учнівські та педагогічні колективи закладів освіти Попівської сільської ради організували патріотичний онлайн-флешмоб до Дня вишиванки «Код єдності».

Вітаємо зі святом! Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!